אודות EVY

מערכת EVY נבנתה במטרה לספק לסטודנטים חווית למידה, מכל מקום ובכל זמן שיבחרו. המערכת מאפשרת למכללות להפעיל ולנהל קמפוס קורסים מקוונים עם מיתוג המכללה, בהם יוכלו לבנות ולהפעיל קורסים אונליין בהתאמה אישית והכל בפלטפורמה אחת. ישנם סטודנטים רבים אשר מתקשים להגיע לשיעורים הפרונטליים במכללות, מסיבות שונות של נגישות ואילוצי לוחות זמנים. באמצעות לימודים מקוונים ניתן להסיר את אותם מכשולים ולאפשר לכל הסטודנטים ללמוד בכל מכללה שיבחרו ללא צורך בהגעה פיזית לשיעורים הפרונטליים.

מערכת EVY מאפשרת למכללות ומוסדות-לימוד להקים קמפוס מקוון וליצור קורסים איכותיים, נגישים בהם יוכלו סטודנטים ללמוד מכל מקום ובכל שעה באמצעות פלטפורמה מתקדמת וחדשנית המנגישה ידע והשכלה מכל תחומי הלימודים. המערכת פותחה על ידי צוות מתכנתים מקצועי תוך כדי שילוב מומחים פדגוגיים, אשר חברו יחד לצורך פיתוח עתיד ההשכלה בישראל.

אנו מאמינים כי קמפוס דיגיטלי מעניק הזדמנות של למידה לציבור הרחב ומאפשר רכישת ידע והשכלה בהתאמה אישית. כאן מכללות יוכלו ליצור מסלולי לימודים והכשרה מקצועית לכולם, להוזיל את הוצאות התפעול ולהגדיל את שעור הרווח.

 

Our team

רונן נחמיאס/ מנכ"ל

מקים ומייסד החברה, בעל תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות, עם התמחות במימון. אוהב לנהל כל דבר אב יותר מהכל אוהב את האישה והילדים ורכבים נדירים.

עדי שרון / סמנכ"ל ומנהל אקדמי

לפני הכל עדי אוהב ללמד. בעל ניסיון של למעלה מ 10 שנים בהעברת קורסים במימון ומקצועית א’. בעל תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בכלכלה. ישנם שני עקרונות עיקריים המנחים את עדי בכל הנוגע ללמודים :

א. אין פתרונות קסם – צריך ללמוד ולהשקיע

ב. כישלונות מלמדים אותנו הרבה יותר מאשר הצלחות – אבל כדאי לשים לב לא ליפול פעמיים על אותה טעות.

יואב דוידוביץ' / שותף וסמנכ"ל כספים

בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מהאוניברסיה העברית, בעבר עבר במשרד האוצר באגף הכנסות המדינה, התמחה בראיית חשבון pwc ישראל. יואב הוא אדם של אנשים ויותר מהכל הוא אוהב ללמד.

אלכסיי קוגן / מייסד ובעלים

איש שיווק מחונן ואשף אינטרנטי. גיטריסט בחסד וטבעוני מלידה. הבעלים של חברת שיווק באינטרנט . בגדול גאון בשיגעון אבל בקטע טוב.